طراحی نرم افزار

نرم افزار منحنیــکا

نرم افزار منحنیکا

نرم افزار منحنیکا با هدف ترسیم منحنی های کاربردی برج های خطوط انتقال نیرو و به سفارش شرکت فنی مهندسی مُنا (مشاور نیروی آذربایجان) طراحی و پیاده سازی شد. برج گذاری خطوط نیرو امری پیچیده و نیازمند محاسبات سنگین مهندسی می باشد که اگر بدون نرم افزارهای مرتبط انجام نشود شاید ماه ها زمان ببرد. منحنیکا یک مرحله از شش مرحله طراحی را برعهده می گیرد. شرکت منا به عنوان پیمانکار این پروژه شناخته شده ترین شرکت فنی مهندسی در زمینه انتقال خطوط نیرو در شمال غرب کشور می باشد.

نرم افزار محاسبات پست های فشار قوی

نرم افزار محاسبات پست های فشار قوی

نرم افزار محاسبات پست های فشار قوی برنامه ای است برای ساده سازی و تسریع محاسبات انجام شده برای طراحی پست های فشار قوی. این نرم افزار از چندین بخش مختلف تشکیل شده که هر کدام محاسبات مربوط به مراحل مختلفی را انجام می دهند. این نرم افزار بر پایه نرم افزار MATLAB کدنویسی شده است و از این حیث دارای سادگی و ویژگی های مربوط به خود است.

نرم افزار پیشگو، پیش بینی قیمت برق

پیش گو | پیش بینی قیمت برق در بازار برق ایران

نرم افزار پیشگو نام نرم افزار مهندسی است که با هدف پیش بینی قیمت برق در بازار برق ایران کدنویسی کرده ایم. این نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی بوده و با کمک الگوریتم های حرفه ای این پیش بینی را میسر می سازد. استاد راهنمای این پروژه جناب دکتر محمدی ايواتلو بودند. ایشان که مدرک دکتری خود را در رشته مهندسی برق از دانشگاه شریف به عنوان فارغ التحصیل رتبه اول گرفته اند هم اکنون جزو هیئت علمی دانشگاه سراسری تبریز می باشند. برنامه نویسی و توسعه این نرم افزار بر عهده سعید نجفی مدیر تیم توسعه و طراحی فوکوس وب بوده است.

نرم افزار شبیه سازی سیستم های صفی

نرم افزار شبیه سازی سیستم های صفی، برنامه ای است که با روش  Fixed Increment Time Advance (ترجمه: مکانیزم گذر زمان واحد به واحد) سیستم هایی که به نوعی دارای صف می باشند را با در نظر گرفتن فرآیندهای تصادفی شبیه سازی می کند. از جمله سیستم های صفی می توان به شبیه سازی: پمپ بنزین ها، حرکت قطعه کارها تا رسیدن به ماشین در کارخانجات، سلف سرویس غذاخوری دانشگاه ها، سیستم های نوبت دهی بانکی و یا حتی رستوران ها و فست فودها اشاره کرد.

تماس با ما

برای تماس سریع با ما از فرم زیر استفاده کنید. برای دریافت پشتیبانی خدمات از بخش مشتریان اقدام نمایید.

اطلاعات ما

پل های ارتباطی با ما:
سامانه پیامکی:  50002060005
شماره تماس:  35575108 - 041
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره حساب های ما:
شماره حساب: 16028000106420191
شماره کارت : 5022291016245738
نزد بانک پاسارگاد به نام سعید نجفی
 

ما در شبکه های اجتماعی :